Zdrowie to największy skarb! A my chcemy Wam ułatwić dbanie o nie, dlatego już 8 marca (sobota) Manufaktura zamieni się w centrum profilaktyki zdrowotnej! W godzinach 10:00–20:00 w rotundzie galerii handlowej czekają na Was bezpłatne badania i konsultacje lekarskie!
Co przygotowaliśmy!
- Pomiar ciśnienia, glukozy i spirometria – IFMSA-Poland
- Konsultacje optometrystów i badania ostrości wzroku – Family Optic, Centra Medyczne Medyceusz
- Porady dietetyczne i analiza składu ciała – Szpital Specjalistyczny w Brzezinach
- Profilaktyka zdrowia kobiet – samobadanie piersi i diagnostyka endometriozy – Szpital Specjalistyczny w Brzezinach, Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki”
- Warsztaty pierwszej pomocy – nauka RKO i zakładania stazy taktycznej – Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego
- Konsultacje specjalistów: rehabilitantów, protetyków słuchu, fizjoterapeutów i wielu innych – Medical Magnus, Columna Medica, GEERS Dobry Słuch
- Porady dotyczące Profilu Zaufanego i Internetowego Konta Pacjenta – Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ
To doskonała okazja, by w przyjaznej atmosferze zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z wiedzy ekspertów bez konieczności umawiania wizyty. Nie zwlekajcie!
Manufaktura, 8 marca, godz. 10:00–20:00