Weź udział w siatkarskiej zabawie i wygraj bilety na Ligę Narodów

Łódzkie mecze siatkarskiej Ligi Narodów zbliżają się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend (1-3 czerwca br.), w Atlas Arenie zagrają reprezentacje Polski, Chin, Francji i Niemiec. Mamy dla Was zaproszenia na mecze. Zdobyć je można na dwa sposoby.

fot. z arch. UMŁ
Wystarczy zaserwować piłkę. Jeśli ta trafi w boisko rywala to dostaniesz zaproszenia dla dwóch osób

Pierwszy z nich to sprawdzian swoich siatkarskich umiejętności. Wystarczy przyjść w środę, 30 maja od godz. 12:30, na pasaż Schillera, gdzie rozstawione zostanie boisko i zaserwować piłkę. Jeśli ta trafi w boisko rywala, dostaniesz zaproszenia dla dwóch osób. Zadanie nie będzie jednak proste, bo po drugiej stronie siatki staną zawodniczki i zawodnicy ŁKS, Budowlanych i Wifamy. Bawimy się do wyczerpania puli zaproszeń, a jest ich 150.

Drugi sposób to udział w zabawach na profilu miejskim Facebooka, gdzie od jutra (30 maja) odbywać się będą konkursy. Ta forma zabawy wymaga przede wszystkim wiedzy z dziedziny siatkówki. Należy zatem śledzić profil www.facebook.com/lodzpl i czekać na pytanie. Tutaj do zdobycia jest również 150 zaproszeń.


Polecane aktualności

fot. ŁÓDŹ.PL

Modernizacja zajezdni Chocianowice przyspiesza. Sprawdź, jak przebiegają prace [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Prace na terenie 120-letniej zajezdni Chocianowice prowadzone są rzez firmę Budimex na obszarze… więcej

fot. ŁÓDŹ.PL

Mural z wizerunkiem Kazimierza Górskiego odsłonięty w Szkole Mistrzostwa Sportowego [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza… więcej

fot. ŁKS

ŁKS Łódź odpada z Pucharu Polski po emocjonującym meczu ze Stalą Mielec

JB / ŁÓDŹ.PL

Mogłoby się wydawać, że starcie drużyny z Ekstraklasy z pierwszoligowcem nie będzie obfitowało w… więcej

fot. Envato Elements

Powrót do szkoły - jak go przetrwać? Poradnik dla dzieci i rodziców

a.pe / ŁÓDŹ.PL

W czwartek, 1 września zaczyna się nowy rok szkolny. Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą… więcej

fot. mat. pras.

Co robić w weekend w Łodzi? Najciekawsze wydarzenia w mieście [PRZEWODNIK]

red / ŁÓDŹ.PL

Spotkania ze sławami polskiej fantastyki, koncert Krystiana Ochmana, hity kinowe na Polówce - w… więcej

Kontakt