Z Rosją o puchar

W swoim drugim meczu na turnieju o Puchar Gubernatora reprezentacja polskich siatkarek w Kaliningradzie wygrała z Belgią 3:0 (26:24, 25:21, 25:20). Ostatnim rywalem podopiecznych Jacka Nawrockiego będzie Rosja, która po dwóch kolejkach ma na koncie wygrane po 3:1 z Belgią i Niemcami.

Polki rozpoczęły turniej od porażki z Niemcami (2:3), a w drugim meczu bez straty seta ograły Belgię. Po dwóch seriach spotkań tabelę otwiera Rosja (6 pkt.), przed Polską (4), Niemcami (2) i Belgią (0). O końcowej klasyfikacji przesądzą dzisiejsze mecze Belgii z Niemcami i Polski z Rosją.

Dla biało-czerwonych turniej w Kaliningradzie jest ostatnim sprawdzianem przed kwalifikacjami olimpijskimi (2-4 sierpnia), po których reprezentantki Polski będą się już szykowały do finałów mistrzostw Europy. Do rozpoczęcia tej imprezy w łódzkiej Atlas Arenie pozostało 27 dni.


Polecane aktualności

fot. ŁÓDŹ.PL

Modernizacja zajezdni Chocianowice przyspiesza. Sprawdź, jak przebiegają prace [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Prace na terenie 120-letniej zajezdni Chocianowice prowadzone są rzez firmę Budimex na obszarze… więcej

fot. ŁÓDŹ.PL

Mural z wizerunkiem Kazimierza Górskiego odsłonięty w Szkole Mistrzostwa Sportowego [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza… więcej

fot. ŁKS

ŁKS Łódź odpada z Pucharu Polski po emocjonującym meczu ze Stalą Mielec

JB / ŁÓDŹ.PL

Mogłoby się wydawać, że starcie drużyny z Ekstraklasy z pierwszoligowcem nie będzie obfitowało w… więcej

fot. Envato Elements

Powrót do szkoły - jak go przetrwać? Poradnik dla dzieci i rodziców

a.pe / ŁÓDŹ.PL

W czwartek, 1 września zaczyna się nowy rok szkolny. Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą… więcej

fot. mat. pras.

Co robić w weekend w Łodzi? Najciekawsze wydarzenia w mieście [PRZEWODNIK]

red / ŁÓDŹ.PL

Spotkania ze sławami polskiej fantastyki, koncert Krystiana Ochmana, hity kinowe na Polówce - w… więcej

Kontakt