„Las w słoiku” - warsztaty florystyczne w lutym w Centrum Kultury Młodych

autor:

16.02.2019

Warsztaty mające na celu propagowanie ekologicznego sposobu myślenia i naukę pielęgnacji roślin oraz tworzenie i pielęgnowanie kompozycji roślinnych.

fot. mat. CKM
Grafika promująca wydarzenie: „Las w słoiku” - warsztaty florystyczne w lutym w Centrum Kultury Młodych
3 zdjęcia
fot. mat. CKM
fot. mat. CKM
mat. pras. CKM
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Warsztaty poprowadzą florystyki z wieloletnim doświadczeniem: Agnieszka Forysia i Paulina Kubiak.

Dodatkowe informacje:
Więcej informacji na stronie Centrum Kultury Młodych i na facebookowym wydarzeniu.
Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.
Udział w warsztatach jest odpłatny: 160 zł/ osoba.
Szczegóły i zapisy pod nr tel. +48 (42) 640 36 87

Organizatorzy: Centrum Kultury Młodych i Salon Dekoratorski ROKOKO.
Współorganizatorem warsztatów jest Salon Dekoratorski ROKOKO
93-008 Łódź, ul. Rzgowska 41.
tel. +48 503 073 551
e-mail: rokoko@rokoko.net.pl
http://www.rokoko.net.pl

Czas i miejsce:
16 lutego (sobota) 2019, godz. 16:00-18:00
Centrum Kultury Młodych
93-021 Łódź, ul. Lokatorska 13
tel. +48 (42) 684 68 66 
tel/fax. +48 (42) 684 83 94
e-mail: ckm@toya.net.pl
www.facebook.com/ckmlodz/
www.zpitlodz.toya.net.pl

Polecane aktualności

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Grafika artystyczna promująca konkurs. W centralnym polu, na białym tle wielobarwny wielokąt, składający się z coraz większych figur geometrycznych, ułożonych centralnie względem siebie: kwadraty i wielokąty foremne. Na prawo od wielokąta prostopadłe, wielobarwne pasy w kolorach, tworzących wielokąt.

Stypendia artystyczne Miasta Łodzi 2025

Wydział Kultury

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie w 2025 roku Stypendiów artystycznych Miasta Łodzi, w… więcej

Program szkoleniowy 3E – Edukacja o Efektywności Energetycznej

AK / KS

W Łodzi w dniach 20-22.11.2024 r. w ramach programu 3E-Edukacja o Efektywności Energetycznej odbyły… więcej

Pod hasłem „Dusza Europy” 19 i 20 listopada 2024 r. w Krakowie odbyła się IX edycja Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit.

MM / KS

Zaproszeni prelegenci i prelegentki rozmawiali o przyszłości Europy oraz wyzwaniach, przed którymi… więcej

Nowa siedziba Departamentu Finansów Publicznych UMŁ

Od listopada Biuro Egzekucji Administracyjnej i Windykacji, Wydział Budżetu oraz Wydział Finansowy… więcej

Kontakt