Międzynarodowe Zawody Mundurowych Formacji Konnych

W dniach 15 i 16 czerwca odbędą się Międzynarodowe Zawody Mundurowych Formacji Konnych Łódź 2018.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału, fot. arch. SM

W piątek (15 czerwca) o godzinie 12:00 na ul. Piotrkowskiej przy Al. Schillera rozpoczynamy uroczystą prezentację drużyn konnych biorących udział w turnieju. (Parada rozpocznie się o 11.30 na Placu Wolności).

W sobotę (16 czerwca) o godzinie 12:00 przy Łagiewnickiej 305 odbędzie się turniej drużyn konnych oraz festyn dla mieszkańców, a dla najmłodszych przewidziane są liczne atrakcje oraz konkursy z nagrodami.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i życzymy miłej zabawy!

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt