W poniedziałek nieco spokojniej

Wczoraj tj. 9 grudnia na Stanowisko Dyżurnego Straży Miejskiej w Łodzi wpłynęło 120 zgłoszeń od mieszkańców z prośbą o podjęcie działań.

120 interwencji zgłosili mieszkańcy w poniedziałek (9 grudnia). Fot. arch. SM w Łodzi

Minionej doby 47 zgłoszeń związanych było z wykroczeniami w ruchu drogowym. 19 interwencji dotyczyło nieprawidłowego stanu sanitarno-porządkowego. Ponadto 16 zgłoszeń związanych było z zakłócaniem ładu i porządku publicznego. Mundurowi zabezpieczyli 14 sytuacji stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego. W trakcie przeprowadzanych działań strażnicy przewieźli do Miejskiego Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowotnej 8 osób w stanie upojenia alkoholowego, które pozostały w placówce do wytrzeźwienia.

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt