Kandydatki, Kandydaci do Łódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

  • kategoria:
  • NGO

Poniżej lista zgłoszonych kandydatek i kandydatów do Łódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na lata 2023 -2025r., prócz imienia i nazwiska oraz nazwy organizacji zgłaszającej dopisaliśmy jedno/dwa zdania kluczowe z formularza zgłoszeniowego.

Aby zobaczyć listę kandydatów, kliknij TUTAJ.

Lista zasług i działań kandydatów jest znacznie dłuższa dlatego zapraszamy już 12 kwietnia na godz. 16.30 na spotkanie otwarte do Fabryki Aktywności Miejskiej, gdzie zgłoszone osoby będą mogły zaprezentować swoje dokonania i pomysły na działania w ŁRDPP. 

Co ważne: Karty do głosowania przyjmujemy dopiero po 12 kwietnia! Poniżej formularze:

Polecane aktualności

Fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Najukochańszym jubilatkom – moc życzeń! 602. rocznica lokacji Łodzi i 202. urodziny ulicy Piotrkowskiej

Tomasz Walczak / BAM

Kosze i wiązanki kwiatów, a przede wszystkim serdeczne życzenia złożyliśmy Łodzi, obchodzącej 29… więcej

„Rozmowy jak przy kawie”. Przed nami premiera ostatniego z pięciu tomów monografii Łodzi, przygotowanej na 600-lecie nadania praw miejskich

Tomasz Walczak / BAM

W najbliższy piątek, 18 lipca o godzinie 17 w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi przy ulicy… więcej

healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities

MM / KS

Ruszyła piąta edycja wyzwania Healthy Cities, corocznej inicjatywy Grupy LUX MED, która łączy… więcej

Pamięć protestem przeciw wojnie. 80. rocznica spalenia więźniów Radogoszcza i zakończenia okupacji niemieckiej w Łodzi

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

80. lat temu doszło do ostatniej w okresie okupacji Łodzi zbrodni wojennej. Tuż przed wkroczeniem… więcej

Kontakt