Dziękujemy za udział w I etapie konsultacji społecznych. II etap konsultacji społecznych rozpocznie się 6 kwietnia i potrwa do 12 maja 2021 r.

INFORMACJE O ZAKOŃCZONYM I ETAPIE KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

28 grudnia 2020 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Miasta Łodzi 2030+, które potrwały do 31 stycznia 2021 r. W styczniu odbyły się spotkania online w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Dodatkowo odbyły się spotkania dla dzieci i młodzieży. Seniorki i seniorzy mogli zgłaszać swoje propozycje w trakcie dyżurów telefonicznych. Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi zapisami dokumentu zaprosiliśmy na warsztaty. Mogłeś/aś nas zobaczyć również w swojej okolicy!

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY!

DOWIEDZ SIĘ JAK MA WYGLĄDAĆ ŁÓDŹ JUTRA!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONSULTACYJNY!

LINK DO FORMULARZA KONSULTACYJNEGO

Rozważymy każdą zgłoszoną przez Ciebie propozycję!

Wypełnij formularz:

ZADZWOŃ DO NAS! CZEKAMY NA DYŻURACH TELEFONICZNYCH

Chcesz przekazać swoje opinie ustnie? Zadzwoń do nas! Czekamy na Twój telefon w godz. 10-12 w każdy roboczy piątek stycznia: 8, 15, 22 i 29 stycznia. Twój telefon odbierze osoba z Biura Aktywności Miejskiej.

 42 638 44 53


SPOTKANIA ONLINE NA ZOOMIE / ONLINE MEETINGS ON ZOOM / ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ НА ZOOM

Chcesz się dowiedzieć więcej o przyszłości Łodzi? Spotkaj się z nami!

 • 4 stycznia (poniedziałek), godz. 17:00-19:00 – spotkanie w języku polskim

  Dziękujemy za udział w konsultacjach !
 • 19th January (Tuesday), 5-7 PM – meeting in English

  Thank you for participating in the consultation!
 • 26 січня (вівторок) o 17:00-19:00 - зустріч українською мовою

  Дякуємо за участь у консультації!

W trakcie spotkań opowiemy o założeniach Strategii Rozwoju Miasta Łodzi 2030+. Przewidujemy też czas na pytania i dyskusję. Część spotkań będzie transmitowana na żywo:
- na Facebooku na profilu Decydujemy o Łodzi - www.facebook.com/decydujemy.lodz
- na YouTube - www.youtube.com/channel/UCIUx9g9sBYSGK5pTWls9KHg


Udział w spotkaniu jest dobrowolny i równoznaczny ze zgodą na nieodpłatne utrwalanie wizerunku uczestniczek i uczestników oraz jego udostępnienie na stronach internetowych Urzędu Miasta Łodzi, Facebook i YouTube. Klikając w link spotkania oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną (RODO). Informujemy że jest możliwość:
- wpisania przy logowaniu do Zooma innego nicku niż imię lub nazwisko (niepozwalającego na identyfikację uczestniczki/uczestnika)
- niewłączania kamery w trakcie spotkania
- pisania na czacie zamiast używania mikrofonu

ROZMOWY DLA MŁODYCH

Nudzisz się w ferie? Porozmawiaj z nami o przyszłości miasta!

 • 11 stycznia (poniedziałek), godz. 11:00-12:00 – spotkanie dla dzieci (szkoła podstawowa)

  Dziękujemy za udział w w spotkaniu!
 • 12 stycznia (wtorek), 11:00-12:30 – spotkanie dla młodzieży (szkoła ponadpodstawowa + studenci/studentki)

  Dziękujemy za udział w w spotkaniu!

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH

W styczniowe soboty w godz. 10:00-13:00 zapraszamy osoby zainteresowane wspólną pracą nad treściami poszczególnych filarów strategii na warsztaty online.

Strategia dla Łodzi 2030+ to dokument kierunkowy - wskazuje ramy w których miasto będzie organizować, inwestować, działać przez najbliższe lata. Aby była skuteczna - pozytywnie wpływała na jakość życia w Łodzi - muszą się w nią wpisać wszystkie potrzeby łodzianek i łodzian. Czy się wpisują? Warsztaty, które organizujemy są właśnie po to, by to sprawdzić. W trakcie warsztatów porozmawiamy o strategii - wyjaśnimy czym są filary strategii, jak się ze sobą łączą, z czego wynikają. Omówimy wspólnie obszary tematyczne - czy odzwierciedlają potrzeby mieszkańców i mieszkanek, Które z nich są szczególnie ważne i dlaczego. Na koniec sprawdzimy cele operacyjne - czy odpowiadają na oczekiwania łodzianek i łodzian? Jeżeli tak, poszukamy konkretnych rozwiązań, które pozwolą je lepiej realizować, jeżeli nie... będziemy rekomendować zapisanie nowych!

Na początku każdych warsztatów odbędzie się prezentacja poszczególnych filarów, którą będziemy transmitować na żywo, a następnie uczestniczki i uczestnicy w grupach przy wsparciu moderatorek i moderatorów będą pracować grupowo. Część warsztatowa nie będzie transmitowana. Po każdym spotkaniu dostępne będzie podsumowanie.

Obowiązują zapisy!

Zasady warsztatów:

 1. W każdym z warsztatów może wziąć udział 30 osób.
 2. Jeśli chcesz uczestniczyć w warsztatach, wypełnij formularz zgłoszeniowy najpóźniej 1 dzień przed danymi warsztatami. Jeżeli zostaną wolne miejsca, to będziemy o tym informować.
 3. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 4. Link do spotkania na Zoom otrzymasz w dniu poprzedzającym warsztaty.
 5. Z uwagi na charakter pracy warsztatowej, uczestnicy zobowiązani są do korzystania z mikrofonu.
 6. Zapoznaj się z klauzulą informacyjną (RODO)

Rejestracja zakończona. Dziękujemy za zainteresowanie!

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Kontakt