Mikrogranty dla seniorów

MIKROGRANTY DLA SENIORÓW

Mikrogranty dla seniorów to konkurs finansowany z budżetu Miasta Łodzi zapewniającego bezzwrotne wsparcie finansowe do 5 000 zł  na realizację działań dedykowanych osobom 60+. Dzięki formule konkursu o finansowanie na realizację projektów mogą ubiegać się nie tylko organizacje pozarządowe, ale również grupy seniorskie i międzypokoleniowe, czyli tzw. grupy nieformalne. 

  • Dbasz o formę i lubisz ruch na świeżym powietrzu ? Możesz kupić małe sprzęty sportowe i wynająć dla siebie oraz przyjaciół instruktora, który nauczy Was prawidłowo wykonywać ćwiczenia.
  • Chcesz wspólnie z sąsiadami stworzyć grupę, która będzie wspierać samotne i schorowane osoby w Twojej okolicy? Możecie wykorzystać dofinansowanie na szkolenia i materiały pomocnicze.
  • Grasz na instrumentach lub podejmujesz teatralne wyzwania? Możesz zorganizować dla siebie lub grupy znajomych, bliskich i innych seniorów warsztaty ze specjalistami i zorganizować imprezę na której wystąpicie jako gwiazdy,
  • Chcesz podzielić się swoja pasją, wiedzą , umiejętnościami? Możesz zakupić materiały i wynająć sale na potrzeby prowadzenia zajęć dla zainteresowanych,

Te i wiele innych pomysłów możesz zrealizować dzięki dofinansowaniu w ramach konkursu Mikrogranty dla Seniorów.

LAUREACI KONKURSU MIKROGRANTY DLA SENIORÓW 2023

Kontakt