Mikrogranty dla seniorów

MIKROGRANTY DLA SENIORÓW

Mikrogranty dla seniorów to konkurs finansowany z budżetu Miasta Łodzi zapewniającego bezzwrotne wsparcie finansowe do 5 000 zł  na realizację działań dedykowanych osobom 60+. Dzięki formule konkursu o finansowanie na realizację projektów mogą ubiegać się nie tylko organizacje pozarządowe, ale również grupy seniorskie i międzypokoleniowe, czyli tzw. grupy nieformalne. 

 

WAŻNY KOMUNIKAT - WYDŁUŻENIE TERMINU NABORU WNIOSKÓW

W związku z awarią serwera w dniu 22 maja br. operator konkursu finansowanego z Budżetu Miasta Łodzi pn. "Mikrogranty dla seniorów 2023" wydłuża termin składania wniosków do dnia 23 maja 2023 r. do godz. 16:00.

NABÓR WNIOSKÓW - EDYCJA 2023

Nabór wniosków do kolejnej edycji konkursu finansowanego z budżetu Miasta Łodzi zapewniającego bezzwrotne wsparcie finansowe do 5 000 zł na realizację działań dedykowanych osobom 60+ odbędzie się w dniach 28.04 - 22.05.2023.

  • Dbasz o formę i lubisz ruch na świeżym powietrzu ? Możesz kupić małe sprzęty sportowe i wynająć dla siebie oraz przyjaciół instruktora, który nauczy Was prawidłowo wykonywać ćwiczenia.
  • Chcesz wspólnie z sąsiadami stworzyć grupę, która będzie wspierać samotne i schorowane osoby w Twojej okolicy? Możecie wykorzystać dofinansowanie na szkolenia i materiały pomocnicze.
  • Grasz na instrumentach lub podejmujesz teatralne wyzwania? Możesz zorganizować dla siebie lub grupy znajomych, bliskich i innych seniorów warsztaty ze specjalistami i zorganizować imprezę na której wystąpicie jako gwiazdy,
  • Chcesz podzielić się swoja pasją, wiedzą , umiejętnościami? Możesz zakupić materiały i wynająć sale na potrzeby prowadzenia zajęć dla zainteresowanych,

Te i wiele innych pomysłów możesz zrealizować dzięki dofinansowaniu w ramach konkursu Mikrogranty dla Seniorów 2023!

INFORMACJE DLA GRANTOBIORCÓW

KONTAKT

Informacje na temat konkursu można uzyskać u Operatora:

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS ul. Narutowicza 8/10,
tel. (42) 207 73 39; 509 899 449 opus@opus.org.pl

Doradztwo w ramach projektu prowadzi:
Marta Rąkowska - Gromadzka mgromadzka@opus.org.pl, tel. 797 548 832

Informacje o projekcie oraz generator do składania wniosków znajdują się na stronie: https://opus.org.pl/mikrogranty-dla-seniorow-2023

REGULAMIN KONKURSU MIKROGRANTY DLA SENIORÓW 2023

Kontakt