Łódzka tytka Seniora

"Łódzką Tytkę Seniora” przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wszystkich osobach 60+ szukających informacji na temat ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu.

 „Łódzka Tytka Seniora” to poręczne źródło informacji w formie koperty, w której znajduje się aktualny harmonogram wydarzeń, wycieczek, wykładów i warsztatów, organizowanych przez Urząd Miasta Łodzi, miejskie jednostki  oraz organizacje pozarządowe.

Publikacja wydawana jest cyklicznie w postaci koperty z aktualnym wykazem wydarzeń, dystrybuowanej w miejscach najczęściej uczęszczanych przez seniorów oraz zamieszczana w formie PDF na portalu uml.lodz.pl/seniorzy.

NABÓR PARTNERÓW DO NOWEGO WYDANIA TYTKI

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do nowego wydania Łódzkiej Tytki Seniora - wydawnictwa tworzonego z myślą o osobach 60+ szukających informacji na temat ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu w naszym mieście. Do współpracy zapraszamy instytucje, organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne.

Ostatnie w tym roku wydanie Tytki ukaże się w październiku. Obecnie trwa nabór zgłoszeń.

Wszystkich dotychczasowych Partnerów projektu, jak i tych z Państwa, którzy nie mieli jeszcze okazji zgłosić treści do Tytki, zachęcamy do nawiązania współpracy i przesyłania wydarzeń do wydania październik - grudzień 2023. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 5 września 2023 r.

Więcej informacji: Oddział ds. Polityki Senioralnej i Zdrowotnej, 42 638 47 30, dlaseniorow@uml.lodz.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - WYDANIE PAŹDZIERNIK - GRUDZIEŃ 2023

ŁÓDZKA TYTKA SENIORA DO POBRANIA - LIPIEC - SIERPIEŃ 2023

WYKAZ PUNKTÓW ODBIORU ŁÓDZKIEJ TYTKI SENIORA

Archiwalne Łódzkie Tytki Seniora

ODDZIAŁ DS. POLITYKI SENIORALNEJ I ZDROWOTNEJ - KONTAKT

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych 
ul. Zachodnia 47, p. 132
Tel.: 42 638 47 30
E-mail: seniorzy@uml.lodz.pl

Kontakt