ŁÓDZKIE SENIORALIA

Głównym celem organizowanych od 2014 r. Łódzkich Senioraliów jest zachęcenie osób 60+ do aktywnego stylu życia, poszerzania wiedzy, rozwijania pasji, a także wskazanie miejsc, w których mogą rozwijać swój potencjał.

W organizację wydarzenia włączają się co roku łódzkie organizacje pozarządowe, instytucje, podmioty działające na rzecz osób starszych oraz partnerzy Miejskiej Karty Seniora.

W trakcie trwania Łódzkich Senioraliów posiadacze Karty Łodzianina z aktywnym Pakietem Seniora mają zapewnione bezpłatne przejazdy środkami komunikacji miejskiej. 

ŁÓDZKIE SENIORALIA 2023

XI Łódzkie Senioralia odbędą się w dniach 13 - 26 maja 2023 r.

Obecnie trwa nabór partnerów tegorocznej edycji. 

Szczegółowy harmonogram ukaże się w maju. 

ZOSTAŃ PARTNEREM IX ŁÓDZKICH SENIORALIÓW

W imieniu władz Miasta serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w kolejnej odsłonie tego przedsięwzięcia! Zachęcamy Państwa do zgłaszania wydarzeń związanych z edukacją, zdrowiem, kulturą, aktywnością fizyczną oraz szeroko pojętym rozwojem i aktywizacją osób starszych. 
Wszystkie podmioty zainteresowane współpracą w ramach IX edycji Łódzkich Senioraliów prosimy uprzejmie o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych w wersji elektronicznej (wersja edytowalna - plik doc., docx.)  na adres dlaseniorow@uml.lodz.pl najpóźniej do dnia 31.03.2023 r.  Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin projektu „Łódzkie Senioralia” do pobrania poniżej.

Kto może zostać partnerem?
Do współpracy zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje, grupy seniorskie oraz firmy oferujące zniżki i usługi w ramach Karty Łodzianina. 

Formy współpracy: 

  • udział w uroczystej inauguracji ( prezentacja oferty w strefie wystawienniczej / występy na scenie) w dniu 13 maja 2023 r. 
  • organizacja wydarzeń w dniach od 14 do 26 maja 2023 r. 
  • udział w Akcji 50% zniżki (opcja dla Partnerów Karty Łodziania) - w dniach 13 do 26 maja 2023 r. 

IX ŁÓDZKIE SENIORALIA - WSPÓŁPRACA

ODDZIAŁ DS. POLITYKI SENIORALNEJ - KONTAKT

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych 
ul. Zachodnia 47, p. 132
Tel.: 42 638 47 30
E-mail: seniorzy@uml.lodz.pl

Kontakt