Teatr Komedii Impro

Teatr, który włącza publiczność do współtworzenia improwizowanych spektakli proponuje repertuar, który bawi do łez. Można na to liczyć w każdy weekend. Jednakże na jego deskach występują także muzycy czy stand-upowcy. Wiosną będzie można zobaczyć m.in. Krzysztofa Skibę, a także posłuchać Andrzeja Poniedzielskiego. Najmłodszych widzów Teatr gości zawsze w niedzielę, proponując im współtworzenie bajki "Wymyślanki".

22 marca, piątek, godz. 20:00
Komedia muzyczna, czyli historia pewnego zespołu

Zwariowany muzyczny spektakl improwizowany, niezwykła komedia o zwykłych ludziach. O czym zaśpiewamy? Kto będzie głównym bohaterem? I gdzie potoczy się akcja? O tym zdecydują widzowie! Łódzki Teatr Komedii Impro parafrazuje pewien znany filmowy cytat: "Ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic. To razem mamy w sam raz tyle, żeby założyć wielki zespół". A przecież "Śpiewać każdy może…".

23 marca, sobota, godz. 20:00
IMPRO! Kamera... akcja

Widzowie przychodzą do teatru, żeby znaleźć się… w kinie. Teatr Komedii Impro zmieni się w wytwórnię filmową, a improwizatorzy razem z publicznością „nakręcą film”, którego jedyny pokaz będzie miał miejsce właśnie tego dnia. Inspiracją dla aktorów będą ulubione gatunki filmowe widzów. Z pewnością pojawią się te najbardziej oczywiste, jak filmy akcji i melodramaty, ale liczymy także na mniej popularne, jak np. filmy dokumentalne. Na podstawie inicjałów wybranych widzów aktorzy stworzą chwytliwe tytuły filmów w danym gatunku oraz ich krótkie trailery. Z tego wachlarza odbiorcy wybiorą jeden tytuł, który trafi do dalszej „produkcji”, czyli ten, który wszyscy zobaczą tego wieczoru w całości. W czasie spektaklu, a raczej seansu, nie zabraknie utrudnień dla aktorów, np. w postaci koła fortuny, którego ruch w każdej chwili będzie mógł zmienić gatunek filmu. Tym samym komedia romantyczna nagle będzie mogła stać się horrorem, a szwedzki dramat noir być może zmieni się w radosny musical…

24 marca, niedziela, godz. 16:00
Wymyślanka - bajka improwizowana

Spektakl dla najmłodszych widzów. Zapraszając na niepowtarzalne i niezwykłe improwizowane "Bajki (nie) tylko dla dzieci" aktorzy mówią: "Spełnij dziecięce marzenie, zobacz je na naszej scenie". Dzieci zwykle bardzo aktywnie włączają się w spektakl i mają z tego niesamowitą frajdę. Zaskakują przy tym nie tylko aktorów, ale także rodziców, stając się nie tylko rycerzami czy księżniczkami, ale także np. płatkami róży, designerami, traktorami lub dzikimi zwierzętami.

24 marca, niedziela, godz. 20:00
Andrzej Poniedzielski The Best Of Wieczór kabaretowy

Mistrz inteligentnej satyry z programem kabaretowym złożonym z najbardziej zabawnych skeczów.

5 kwietnia, piątek, godz. 20:00
"IMPRO Swing!, czyli para na parze"

Jak kobiety widzą swoich partnerów, co im doskwiera, za czym tęsknią i co cenią, a czego nie potrafią znieść? Jak mężczyźni po latach oceniają swoje związki i samych siebie? Na te pytania odpowie spektakl "IMPRO Swing!, czyli para na parze".

Ponadto w kwietniu

18 kwietnia, czwartek, godz. 19:00
Skiba stand up commedy

Krzysiek Skiba może się wreszcie wygadać do woli. Ujawni wstydliwe tajemnice show biznesu, opowie o kulisach estrady, obśmieje znanych i lubianych, zakpi z pomyłek polityków. Człowiek, który nie zna słów "tabu", "cenzura" i "polityczna poprawność". Słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym. Panie i Panowie! Czy jesteście na to gotowi? Czekają na Was dwie godziny zabójczych żartów bez cenzury! Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych.

11 kwietnia, czwartek, godz. 19:30
Modest Project - Tribute Andrzej Zaucha

Największy przeboje Andrzeja Zauchy. Koncert zespołu Modest Project jest ukłonem w stronę słynnego artysty i jego twórczości. Zespół zagra m.in.: "Byłaś serca biciem", "C’est la vie", "Siódmy rok", czy "Bądź mym natchnieniem" i wiele innych.
 

Więcej informacji: teatrkomediiimpro.pl
Teatr Komedii Impro, OFF-Piotrkowska, ul Piotrkowska 148/150

Kontakt