Niepodległa promuje Rok Jana Kowalewskiego

Spot o Janie Kowalewskim już w warszawskim metrze

Z okazji Roku Jana Kowalewskiego Biuro Programu „Niepodległa” przygotowało także specjalną planszę do pobrania: JAN KOWALEWSKI – BOHATERSKI KRYPTOLOG i 15-sekundowy spot, który od 3 czerwca jest wyświetlany na nośnikach w warszawskim metrze. 

Materiał do pobrania może przydać się wszystkim, którzy planują promocję Roku Jana Kowalewskiego w Internecie i podczas zajęć w szkołach. 
Więcej na stronie BP Niepodległa: https://niepodlegla.gov.pl/o-niepodleglej/kryptologia-w-ii-rp-od-rewolucji-do-enigmy/

"Niepodległa" o Roku Jana Kowalewskiego

 

Biuro Programu "Niepodległa" wspiera obchody Roku Jana Kowalewskiego! Informacje o łodzianinie i jego roli patrona roku 2020, jak i o planowanych wydarzeniach rocznicowych, ukazały się na stronie niepodlegla.gov.pl. Można tam także obejrzeć spot informujący o dokonaniach słynnego kryptologa.

W roku obchodów stulecia Bitwy Warszawskiej, dzięki uwidocznieniu postaci naszego bohatera, o projekcie miasta Łodzi dowiedzą się pasjonaci historii nie tylko z Łodzi, ale i całej Polski.

Program Wieloletni "Niepodległa" od początku wspiera działania Łodzi. Miasto uzyskało zgodę na posługiwanie się logo obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości. Już niedługo materiały multimedialne informujące o roli Jana Kowalewskiego w zwycięstwie w Bitwie Warszawskiej pojawią się na nośnikach w warszawskim metrze.

Tekst na stronie Biura Programu "Niepodległa" wspiera obchody Roku Jana Kowalewskiego.

niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/rok-jana-kowalewskiego-czlowieka-ktory-zlamal-szyfr-wojny-1920/

Kontakt